Poznaj naszą klinikę

Poznaj naszą klinikę

Misja i wizja

Jakość. Rozwój. Komfort.

Wierzymy, że zdrowy i piękny uśmiech tworzy więzi i daje radość. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do Pacjenta oraz tworzenie trwałych i wartościowych relacji. Jako firma kładziemy duży nacisk na uczciwe postępowanie i przestrzeganie standardów etycznych. Inwestując w nowoczesne technologie, zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług, ale przede wszystkim poczucie komfortu naszym pacjentom.

Doświadczenie

Od ponad 10 lat z Wami

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z sukcesem realizować precyzyjne i skomplikowane zabiegi stomatologiczne. Dla dobra pacjenta pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i skutecznych procedurach. Stomatologię realizujemy w oparciu o cyfrową technologię obrazowania, a do naszej oferty stale dołączamy najnowocześniejsze metody leczenia tj. skaner wewnątrzustny, Invisalign, Digital Smile Design i wiele innych. 

Miejsce

Klinika w sercu Mokotowa

BEST DENT to nowoczesna i rodzinna klinika stomatologiczna, usytuowana na malowniczym osiedlu Marina Mokotów. Zlokalizowanie placówki w samym sercu Warszawy oraz bezpośredni dojazd do lotniska, to niewątpliwe atuty dla mieszkańców stolicy oraz pacjentów zagranicznych.

Ludzie

Pasja i doświadczenie

Starannie dobrany zespół jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Siłą BEST DENT są specjaliści, którzy śledzą najnowsze trendy w stomatologii i dokształcają się pod okiem ekspertów z całego świata. Swoją wiedzę i pasję przekładają na praktykę przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku stomatologicznym. 

2022 © Best Dent
Realizacja: Metafora Studio