Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej chcielibyśmy Państwa zaprosić na DZIEŃ OTWARTY w naszej nowej klinice na Osiedlu Marina Mokotów. Wydarzenie odbędzie się 23.03.2019 (sobota) w godzinach 9:00 – 17:00.

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej (World Oral Health Day, WOHD) jest obchodzony co roku w dniu 20 marca. Jest kulminacją całorocznej kampanii poświęconej zwiększaniu świadomości na temat prewencji i kontroli chorób jamy ustnej. Uświadamia dorosłych i dzieci o dobrych nawykach dotyczących higieny jamy ustnej dowodzi, jak ważne dla naszego zdrowia i ogólnego samopoczucia jest zdrowie naszych zębów.

Podczas DNIA OTWARTEGO Pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnych przeglądów oraz porad dotyczących higieny jamy ustnej. Nasze higienistki dobiorą uczestnikom profesjonalne akcesoria do higieny jamy ustnej.

Ponadto uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w programie marki OralBTest Drive„. Program umożliwia wypróbowanie działania profesjonalnej szczoteczki elektrycznej u stomatologa.

Na wydarzenie obowiązują zapisy:

⇒ tel.: 22 493 01 99

⇒ email.: gabinet@bestdent.com.pl

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.

Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy upominki od naszych partnerów.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi!

#aaa #polskamowiaaa #SayAhh #ThinkMouthThinkHealth #WOHD19