Specjaliści

Specjaliści

Lek. dent.

Jakub Wiśniewski

wykształcenie

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie.

specjaLNOŚĆ

Od kilkunastu lat specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej i protetyce.  Jest uczestnikiem licznych szkoleń i konferencji krajowych, jak i międzynarodowych. W codziennej pracy łączy wiedzę z różnych zakresów stomatologii, by zapewnić najwyższy standard opieki nad Pacjentami.

Cechuje się dbałością o detale pracy i starannością w wykonywaniu zabiegów. Każde leczenie zaczyna od dokładnego omówienia jego przebiegu z Pacjentem.

Autor publikacji z zakresu endodoncji, wykładowca z zakresu fotografii stomatologicznej, endodoncji i ergonomii.

Aktywny członek Dental Masters Group i Master Level Guide – grup naukowych zrzeszających najlepszych lekarzy i wykładowców z Polski.

ZAINTERESOWANIA

 W wolnym czasie zajmuje się fotografią, miłośnik squasha i wakeboardu.

Lek. dent.

Łukasz Osiński

wykształcenie

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie. W 2008 roku odbył staż podyplomowy w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „Cepelek”. Staże specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej odbywał w Wojskowym Instytucie Medycznym w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w Klinice Chirurgii Twarzowo – Szczękowej.

specjalNOŚĆ

Specjalizuje się w zabiegach usuwania zębów zatrzymanych, augumentacji kości, wielu technikach implantacji wszczepów śródkostnych , trudnych przypadkach protetycznych (pracach kombinowanych). Kwalifikacje podnosi poprzez czynne uczestnictwo w kursach z zakresu implantologii, implantoprotetyki oraz chirurgii periodontologicznej.

Logo stopka

 

Best Dent — ul. Przejazd 2, 02-654 Warszawa, Mokotów
+48 22 493 01 99 — gabinet@bestdent.com.pl

 

2019 © Best Dent — Realizacja: Metafora Studio

2019 © Best Dent
Realizacja: Metafora Studio