Poznaj naszą klinikę

Poznaj naszą klinikę

Misja i wizja

Jakość. Rozwój. Komfort.

Wierzymy, że zdrowy i piękny uśmiech tworzy więzi i daje radość. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do osób, które nas odwiedzają, tworzenie trwałych relacji z naszymi pacjentami, a także wysoka jakość obsługi. Jako firma kładziemy duży nacisk na uczciwe postępowanie i przestrzeganie standardów etycznych. Inwestując w nowoczesne technologie, zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług, ale przede wszystkim poczucie komfortu naszym pacjentom.

Doświadczenie

Od 10 lat z Wami

Klinika Best Dent została założona w 2007 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować precyzyjne i skomplikowane zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji (zabiegi przy użyciu mikroskopu), protetyki (licówki, mosty, korony), ortodoncji (aparaty stałe i ruchome), implantologii czy chirurgii stomatologicznej (mikroimplanty, usunięcie zębów). Specjalizujemy się również w stomatologii estetycznej, wykonujemy licówki, a także oferujemy profesjonalne wybielanie gabinetowe oraz nakładkowe.

Miejsce

Klinika w sercu Mokotowa

Best Dent to nowoczesna, rodzinna klinika stomatologiczna, znajdująca się na malowniczym osiedlu Marina Mokotów. Usytuowanie placówki w samym sercu Warszawy oraz bezpośredni dojazd do lotniska wpływają na komfort osób odwiedzających naszą klinikę.

Ludzie

Pasja i doświadczenie

Siłą Best Dent są specjaliści – to oni śledzą najnowsze trendy w stomatologii i dokształcają się pod ekspertów z całego świata. Swoją wiedzę przekładają na praktykę przy zastosowaniu najbardziej postępowych sprzętów oraz najwyżej jakości materiałów. Lekarze w naszej klinice mają wyjątkowe podejście do potrzeb dzieci. Jak sami mówią – chcą być takimi dentystami, do jakich sami by przyszli.

Best Dent — ul. Przejazd 2, 02-654 Warszawa, Mokotów
+48 22 493 01 99 — gabinet@bestdent.com.pl

2018 © Best Dent — Realizacja: Metafora Studio

2018 © Best Dent
Realizacja: Metafora Studio